pavejewel

Teslimat ve Kargo

TESLİMAT  
 
Teslimat : Web sitemizden satın almış olduğunuz ürünler sizlere Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla ulaştırılmaktadır .
 
Teslimat Süresi : Onaylanan siparişleriniz, en geç 1 ile 3 iş günü içerisinde, Yurtiçi Kargo aracılığıyla, adresinize teslim edilir.

 
 
Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.
 
Kargo Ücreti : 200 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 200 tl nin altında kargo ücreti alıcıya aittir.
 
Teslimat Bilgileri : Yurtiçi Kargo web sitesinden B/L numarası ile  kargonuzun hareketlerini takip edebilirsiniz. 
 
Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. 
 
Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunun hasarlı olup olmadığını kontrol edin. Hasarlı kargoyu kesinlikle TESLİM ALMAYIN, tutanak tutturup iade edin. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır. Teslim alındıktan sonra ki hasarlı kargo bildirimi kesinlikle işleme tabi tutulmayacaktır.
 
Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. 
 
Teslimat anında adreste kimse bulunulmaz ise şirketi görevlisi size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bıraklmasından sonra kargonuz 2 gun süre ile size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinde bekletilecektir. Bu süreyi geçen kargolar, çıkış yapılan şubeye geri gönderilecektir.